STAR WARS, Jawa i oöppnad 12 back förpackning, Kenner 1978.

3 3/4" actionfigur. Jawa 12 back i oöppnad originalförpackning. Höjd ca 22,5 cm.

Smärre slitage och enstaka veck. Smärre pappersskada från prislapp. Bubblan med flertal bucklor.

Utropspris
2 500 SEK