STAR WARS, Death Squad Commander i oöppnad 12 back förpackning, Kenner 1978.

3 3/4" actionfigur. Death Squad Commander 12 back i oöppnad originalförpackning. Höjd ca 22,5 cm.

Smärre veck och slitage. Bubblan med flertal bucklor och intryckt. Ett hörn har släppt något från kortet.

Utropspris
2 500 SEK