STAR WARS, 6 stycken figurer i originalförpackning, Kenner 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer i Empire Strikes Back förpackning. Yoda 32 back, Lobot 41 back, Cloud Car Pilot 45 back, Stormtrooper Hoth 47 back, Bespin Security Guard 48 back, Rebel Soldier Hoth 48 back. Oöppnade originalförpackningar. Höjd ca 22,5 cm.

Kort med flertal skador, veck och hårt slitage. Bubblor gula. Lobots bubbla spräckt.

Utropspris
3 000 SEK