STAR WARS, 3 stycken figurer i Empire Strikes Back förpackning Kenner 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer. Obi-Wan Kenobi 32 back, Stormtrooper Hoth 41 back samt Dengar 41 back. Oöppnade originalförpackningar. Höjd ca 22,5 cm.

Veck. Smärre skador. Skador från prislapp. Hoth Stormtrooper med gulnad bubbla.

Utropspris
2 000 SEK