STAR WARS, 6 stycken figurer i Return of the Jedi förpackning, Kenner och Palitoy 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer. Ree Yees 77 back, 8D8 79 back, Rancor Keeper tri-logo, Bib Fortuna 77 back, Weequay 77 back samt Gamorrean Guard 77 back. Oöppnade originalförpackning. Höjd ca 22,5 cm.

Slitage. Skador. Gula bubblor. Veck.

Utropspris
2 500 SEK