STAR WARS, 4 stycken figurer i Return of the Jedi förpackning, Kenner och Palitoy 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer. Teebo 77 back, Wicket W Warrick 77 back, Imperial Commander Palitoy 65 back samt Stormtrooper 77 back. Oöppnade originalförpackningar. Höjd ca 22,5 cm.

Pappersskador. Två med gula bubblor. Bubblor med bucklor. Slitage. Veck.

Utropspris
2 500 SEK