STAR WARS, 5 stycken figurer i Return of the Jedi förpackning Kenner 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer. C-3PO Removable limbs 65 back, General Madine 65 back, Rebel Commando 77 back, Prune Face tri-logo samt Admiral Ackbar 65 back. I originalförpackningar. Höjd ca 22,5 cm.

Admiral Ackbar samt C-3PO med spräckta bubblor, C-3PO går att ta ut. Veck. Slitage. Pappersskador. Gulnade bubblor.

Utropspris
2 500 SEK