TEKNO, 3 delar, Danmark, 1960-tal.

Volvo Esso tankbil. Originalkartong. Längd 23 cm. Volvo Falck bärningsbil med släp. Originalkartonger. Total längd 30 cm.

Smärre slitage. Kartonger med smärre skador och tejprester.

Utropspris
3 000 SEK