STAR WARS, Rebel Transport, Palitoy 1982.

Originalkartong. Kartong med svensk prislapp samt "Dockor/figurer ingår ej" etikett. Längd ca 57 cm.

Kartong med skraftiga skador. Delar saknas. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK