NINTENDO, NES 8-bits konsol med 11 stycken spel, Japan, 1980/90-tal.

Baskonsol 8-bit med två handkontroller och sladdar. Zapper lightgun. Medföljande spel: Star Wars med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Chp N Dale Rescue Rangers med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Metal Gear med kartong och plastskydd. Märkt SCN. Tiny Toon Adventures med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Super Mario Bros med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Super Mario Bros 2 med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Super Mario Bros 3 med kartong och plastskydd. Märkt SCN. Little Nemo the Dream Master med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Eliminator Boat Duel med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Super Mario Bros/Duck Hunt samt Ice Climber. Märkta SCN. Förvaringslåda för spel medföljer.

Slitage. Ej funktionstestad. Kartonger med vissa skador. Enstaka flärpar och frigolitbottnar saknas.

Utropspris
4 000 SEK