BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 5 stycken, Mattel, 1960-tal.

Bestående av tre stycken Barbie, Midge samt Skipper. Fyra med originalkartonger. Höjd 24-30 cm.

Slitage. Kartonger med skador och tejprester.

Utropspris
3 000 SEK