TEKNO, 12 stycken bilar, Danmark, 1960-tal.

Bestående av bland annat Volvo P1800, Saab 99, Volvo Amazon, Ford Mustang, 3 polisbilar med flera. Sex bilar med originalkartong. Längd 9-12 cm.

Slitage. Ställvis lackskador. Kartonger med smärre skador.

Utropspris
4 000 SEK