TEKNO, 3 stycken lastbilar, Danmark, 1960-tal.

Volvo samt Scania Vabis. Med reklam för Möbeltransport Danmark, Leeuwen Zegel samt Scania Vabis. Längd 20 cm.

Slitage. Smärre lackskador. En fästskruv saknas. Ett fäste med lagning.

Utropspris
3 000 SEK