Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

VÄSKA, Christian Dior.

Nylon med silverfärgade metalldetaljer. Kedja med glittrande hake samt bricka märkt "Dior". Reglerbar axelrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Etikettmärkt " Christian Dior PARIS" samt numrerad.
Mått ca 30 x 15 x 9 cm.

Slitage. Smärre fläck. Smärre skador.

Inköpt i Paris.

Utropspris
2 000 SEK