68
183221

SCARF, Hermès.

Utropspris
90 - 120 EUR
942 - 1 260 SEK
102 - 136 USD
Klubbat pris
150 EUR
SCARF, Hermès.

"Grand Attelages". Siden. Signerad "Ledoux", märkt "Hermès Paris" samt med C. Slitage. 88x88 cm.