Sälj på Bukowskis och bli nästa succéhistoria

Fri värdering och inlämning där du befinner dig

Ta chansen till inlämning och värdering när våra kunniga specialister besöker just din ort, datumen till värderingsturnén finner du här nedan! Hos Bukowskis säljer du smidigt till hundratusentals köpsugna besökare online varje vecka. Att värdera och lämna in är alltid enkelt och gratis och vi finns i hela landet, redo att hjälpa dig med din försäljning.

Värdera online här > Kontakta våra specialister för rådgivning > Prata med oss om en hemvärdering >

Stockholm – Arsenalsgatan 2
Vi finns alltid tillgängliga på Arsenalsgatan 2 måndag–fredag kl 9–17 för värdering. Utöver vår allmänvärdering håller vi även specifika värderingsdagar med olika teman på denna adress. Se vilka specialister som är på plats här >


September

Datum ORT
Lör 22 SALTSJÖBADEN: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Carl Barkman carl.barkman@bukowskis.com
GÖTEBORG värderingsdag av smycken på Frihamnen 16A kl 11–15. Kontakta: Sara Berglund sara.berglund@bukowskis.com
LÅNGEDRAG, NÄSET: hemvärdering av modern och klassisk konst. Kontakta: Lovisa Törnsten lovisa.tornsten@bukowskis.com
Tis 25 MALMÖ: värderingsdag av klassisk och modern konst på Carlsgatan 54. Kontakta: Andreas Rydén andreas.ryden@bukowskis.com
Tors 27 MALMÖ: värdering av klockor på Carlsgatan 54. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com
JÖNKÖPING: värdering av konst, antikviteter och smycken kl 13–15 på Elite Stora Hotellet Jönköping. Även möjlighet till hembesök. Kontakta: Erik Bilen erik.bilen@bukowskis.com
Fre 28 GÖTEBORG: värderingsdag av klockor på Frihamnen 16A. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com
Lör 29 VASASTADEN / KUNGSHOLMEN: hemvärdering av modern konst. Kontakta: Amanda Wahrgren amanda.wahrgren@bukowskis.com

Oktober

Datum Ort
Ons 3 GÖTEBORG: värdering av smycken på Frihamnen 16A. Kontakta: Cecilia Andrén cecilia.andren@bukowskis.com
Tors 4 MALMÖ: värdering av smycken på Carlsgatan 54. Kontakta: Cecilia Andrén cecilia.andren@bukowskis.com
Lör 6 SÖDERMALM: hemvärdering av design. Kontakta: Jonatan Jahn jonatan.jahn@bukowskis.com
Tis 9 MALMÖ: värdering av klassisk och modern konst på Carlsgatan 54. Kontakta: Andreas Rydén andreas.ryden@bukowskis.com
Tors 11 GÖTEBORG: värdering av klassisk och modern konst på Frihamnen 16A. Kontakta: Andreas Rydén andreas.ryden@bukowskis.com
Lör 13 ÖSTERMALM: hemvärdering av äldre måleri. Kontakta: Lisa Gartz lisa.gartz@bukowskis.com
HOVÅS / ASKIM: hemvärdering av klassisk och modern konst. Kontakta: Lovisa Törnsten lovisa.tornsten@bukowskis.com
SKANÖR / FALSTERBO: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Joakim Fingal joakim.fingal@bukowskis.com
Fre 19 GÖTEBORG: värderingsdag av klockor på Frihamnen 16A. Kontakta: Malin Jigfelt malin.jigfelt@bukowskis.com
Lör 20 UPPSALA: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Peter Aspelund peter.aspelund@bukowskis.com
Ons 24 GÖTEBORG: värdering av smycken på Frihamnen 16A. Kontakta: Cecilia Andrén cecilia.andren@bukowskis.com
Tors 25 MALMÖ: värdering av smycken på Carlsgatan 54. Kontakta: Cecilia Andrén cecilia.andren@bukowskis.com
Lör 27 DJURSHOLM: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Sebastian Taflin sebastian.taflin@bukowskis.com

November

Datum ORT
Lör 10 LIDINGÖ: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Malou Haglund malou.haglund@bukowskis.com
NORDVÄSTRA SKÅNE: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Edit Djurberg edit.djurberg@bukowskis.com
GÖTEBORG värderingsdag av smycken på Frihamnen 16A kl 11–15. Kontakta: Sara Berglund sara.berglund@bukowskis.com
Tors 15 MALMÖ: värdering av klockor på Carlsgatan 54. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com
Fre 16 GÖTEBORG: värdering av klockor på Frihamnen 16A. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com
Lör 17 BROMMA: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Carl Barkman carl.barkman@bukowskis.com
Lör 24 SÖDERMALM: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Björn Extergren bjorn.extergren@bukowskis.com

December

Datum ORT
Lör 1 VASASTADEN / KUNGSHOLMEN: hemvärdering av fotografi och samtida konst. Kontakta: Karin Aringer karin.aringer@bukowskis.com
Lör 8 SALTSJÖBADEN: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Peter Aspelund peter.aspelund@bukowskis.com
SKANÖR / FALSTERBO: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Joakim Fingal joakim.fingal@bukowskis.com
Tors 13 MALMÖ: värdering av klockor på Carlsgatan 54. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com
Fre 14 GÖTEBORG: värderingsdag av klockor på Frihamnen 16A. Kontakta: Carl Palmegren carl.palmegren@bukowskis.com eller Malin Jigfelt malin.jigfelt@bukowskis.com
Lör 15 ÖSTERMALM: hemvärdering av konst och antikviteter. Kontakta: Sebastian Taflin sebastian.taflin@bukowskis.com eller Malou Haglund malou.haglund@bukowskis.com