AUGUSTE HENRI BERNARD

Olja på duk, signerad.

Stilleben med frukter och glas. 43 x 55 cm.

Konditionsrapport

Krackelerad, färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T28

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 950
    403 EUR
    487 USD

    Budhistorik (14 bud)
    413 jan 19:093950SEK
    3A13 jan 19:093750SEK
    313 jan 19:093707SEK