JOSEPH KIRKPATRICK

Akvarell, signerad och daterad 1916.

Flodkröken. I. 25 x 37 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T108

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    51 EUR
    61 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    312 jan 23:18500SEK
    312 jan 23:18400SEK
    2 9 jan 20:06350SEK