ROBERT HÖGFELDT

Akvarell, signerad.

Beslutsamhet. I. 28 x 33 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 200
    122 EUR
    148 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    414 jan 08:251200SEK
    414 jan 08:251100SEK
    313 jan 21:101000SEK