VAS

Lalique, "Bagatelle", 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt och signerad i botten. Höjd 17 cm.

Konditionsrapport

Helhetsintrycket är gott.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joakim Fingal

Joakim Fingal
Värderingsman

+46-709-17 99 94
joakim.fingal@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    244 EUR
    299 USD

    Budhistorik (14 bud)
    7 9 jan 14:012400SEK
    1 9 jan 13:552200SEK
    4A 3 jan 23:512000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes