stål, automatisk, plexiglas, originallänk, viklås, cert, oktober 2001, box, ytterkartong.
Limiterad och numrerad (Nr 1734/6000).
Caliber 3220, Serienr 57320626, PIC nr 3518.50.00, Referensnr ST 175.0040, Boettnr 175.0040, Länk Referensnr 1469/811
Bruksskick