OMEGA

Speedmaster, Racing, "Michael Schumacher", "World Champion 2000", Limited Edition, kronograf, armbandsur, 39 mm,

stål, automatisk, plexiglas, originallänk, viklås, cert, oktober 2001, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (Nr 1734/6000).

Caliber 3220, Serienr 57320626, PIC nr 3518.50.00, Referensnr ST 175.0040, Boettnr 175.0040, Länk Referensnr 1469/811

Konditionsrapport

Bruksskick

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L32

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

+46-73-940 08 23
carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 16 000 SEK

    Slutpris

    18 000
    1 838 EUR
    2 220 USD

    Budhistorik (19 bud)
    9 9 jan 13:2518000SEK
    5A 9 jan 13:2517500SEK
    5 9 jan 13:1417000SEK
    Acceptpris på 13 000 SEK uppnåddes