OMEGA

Speedmaster, Racing, "Michael Schumacher", "World Champion 2000", Limited Edition, kronograf, armbandsur, 39 mm,

stål, automatisk, plexiglas, originallänk, viklås, cert, oktober 2001, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (Nr 1734/6000).

Caliber 3220, Serienr 57320626, PIC nr 3518.50.00, Referensnr ST 175.0040, Boettnr 175.0040, Länk Referensnr 1469/811

Konditionsrapport

Bruksskick

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss