ROBERT HÖGFELDT

Akvarell och gouache, signerad.

Storrökaren. 27 x 35 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram, gulnad, fläck.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T108
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    800
    81 EUR
    98 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    313 jan 18:28800SEK
    212 jan 00:49500SEK
    1 5 jan 14:50300SEK