AXEL LIND

Olja på duk, signerad.

Öppet hav. 80 x 200 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage. Krackelyr. Bucklig duk.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    32 000
    3 255 EUR
    3 995 USD

    Budhistorik (40 bud)
    4 5 jan 22:4532000SEK
    10 5 jan 22:4231000SEK
    4A 5 jan 22:4230000SEK
    Acceptpris på 9 600 SEK uppnåddes