TAPIO WIRKKALA

SKÅL, "Inari". Iittala 1960-70-tal.

Diameter 30 cm, höjd 17,5 cm.

Konditionsrapport

Nagg.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    92
    EUR
    911 SEK
    115 USD

    Budhistorik (13 bud)
    1A14 feb 16:3392EUR
    414 feb 16:3387EUR
    1A14 feb 16:1582EUR