TÅGBANA, med lok, vagnar, räls H0, samt BYGGNADER, TUNNEL, Märklin, Germany och Heljan, Denmark.

2 st ånglok, Märklin.
8 Märklin 4040 Passagerar vagnar Ci 4051
DB Rälsbuss lokomotiv 216025-7
Transformator 37540
Räls
Diverse vagnar, spår, övergång,tunnel samt danska byggnader (Heljan) "Den Gamle Kro", fyrtorn, sommarstugor, gårdar, kyrka mm mm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Smärre lagningar. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Caroline Lindahl

    Caroline Lindahl
    Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

    caroline.lindahl@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss