TÅGBANA

Med lok, vagnar, räls H0, samt BYGGNADER, TUNNEL, Märklin, Germany och Heljan, Denmark.

2 st ånglok, Märklin.
8 Märklin 4040 Passagerar vagnar Ci 4051
DB Rälsbuss lokomotiv 216025-7
Transformator 37540
Räls
Diverse vagnar, spår, övergång,tunnel samt danska byggnader (Heljan) "Den Gamle Kro", fyrtorn, sommarstugor, gårdar, kyrka mm mm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Smärre lagningar. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L28

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag

    Utropspris: 2 500 SEK

    825
    84 EUR
    101 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 875 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    411 jan 13:53825SEK
    311 jan 00:38750SEK
    210 jan 12:04600SEK