PARTI TÅG SAMT TILLBEHÖR

Huvudsakligen Märklin, 1900-talets andra hälft.

Två ånglok, rälsbuss, två rälsbussvagnar, sju personvagnar, tre öppna godsvagnar, tre tankvagnar samt lyftkransvagn. Tre i originalförpackningar. Ca 69 rälsdelar, sju växlar, tre transformatorer, två byggnader i plåt samt tillbehör. Vagnars längd 10 - 24 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor. Dekorbortfall. Ej fullständigt genomgånget samt ej funktionstestat. Byggnad med rostangrepp.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 203
    224 EUR
    275 USD

    Budhistorik (14 bud)
    5 7 jan 22:142203SEK
    6A 7 jan 22:142100SEK
    6A 7 jan 22:142003SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes