MYNTSCHATULL

1900-tal,

längd 32,5 cm, djup 30 cm, höjd 25,5 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksskick. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    61 EUR
    74 USD

    Budhistorik (8 bud)
    4 7 jan 21:09600SEK
    5 7 jan 20:55550SEK
    4 5 jan 20:19500SEK