JEAN BEAUDUIN

Olja på duk, signerad Jean Beauduin.

Blomsterplockerskan. 150 x 110 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts, krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 50 000 SEK

    Slutpris

    40 000
    4 086 EUR
    4 934 USD

    Budhistorik (4 bud)
    310 jan 19:5440000SEK
    Acceptpris på 40 000 SEK uppnåddes
    3 9 jan 14:2029500SEK
    2 6 jan 14:4920000SEK