VÄGGAPPLIQUER

Ett par, brons, empirstil, tidigt 1900-tal.

Höjd 32 cm, leveys 30 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    120
    EUR
    1 179 SEK
    147 USD

    Budhistorik (12 bud)
    2 9 jan 19:54120EUR
    5 9 jan 19:54110EUR
    2A 9 jan 19:51100EUR