SOFFA

"Mona", Schölds Möbler, Rörvik, 1960-tal.

Teak. Tresits. Längd 176 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor. Senare klädsel.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 timmar 35 minuter

    Utropspris: 5 000 SEK

    4 200
    429 EUR
    518 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    616 jan 21:074200SEK
    512 jan 19:564000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    412 jan 10:411600SEK