STIG CLAESSON

Pastell, signerad och daterad -73.

Trädgård. I. 43 x 82 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 650
    168 EUR
    203 USD

    Budhistorik (15 bud)
    814 jan 10:511650SEK
    714 jan 10:291550SEK
    613 jan 07:321450SEK