LENNART JIRLOW

Färglitografi, signerad och numrerad 62/210.

"Konstsamlaren". Utförd 1989. P. 54 x 69 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram, blekt.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 300
    234 EUR
    283 USD

    Budhistorik (14 bud)
    7A13 jan 02:512300SEK
    613 jan 02:512100SEK
    712 jan 19:531900SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes