PIEDESTAL

Omkring år 1900.

Målad. Svarvad och skuren dekor. Höjd ca 118 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Torrsprickor. Smärre färgbortfall.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    197 USD

    Budhistorik (17 bud)
    7 4 jan 13:391600SEK
    6A 4 jan 13:391500SEK
    6 3 jan 14:421100SEK