KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST

Soffbord, "Plommonet", Nordiska Kompaniet, NKs Triva-serie.

Fanerad med valnöt. Oval form. Kopplade ben. Längd 124, bredd 56, höjd 53 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    367 EUR
    444 USD

    Budhistorik (12 bud)
    2A 5 jan 19:213600SEK
    6 5 jan 19:213400SEK
    2A 4 jan 21:053200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes