CHAMPAGNEKYLARE

WMF, försilvrad mässing, Tyskland ca 1910-1918.

Höjd 22,5 cm, bredd inkl hänklar 28 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märkbart sliten försilvring. Bucklor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    111
    EUR
    1 086 SEK
    134 USD

    Budhistorik (11 bud)
    3A 4 jan 00:19111EUR
    4 4 jan 00:19101EUR
    3A 4 jan 00:1980EUR