BYRÅ

1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Sex lådor. Bredd 60. Djup 34,5. Höjd 103 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. En gavel med smärre fanerskada.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 18 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    2 800
    284 EUR
    349 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (17 bud)
    618 jan 19:282800SEK
    4A18 jan 19:282600SEK
    4A18 jan 19:202200SEK
    Acceptpris på 600 SEK uppnåddes