COLLIER

Odlade pärlor med lås i 18K guld.

Lås stämplat 18K, CCC. Diameter pärlor ca 6 mm. Längd 47 cm. Total vikt 26 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Enstaka pärla med ojämnhet

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 201
    122 EUR
    148 USD

    Budhistorik (9 bud)
    2 9 jan 10:391201SEK
    5A 9 jan 10:391200SEK
    5 8 jan 19:521000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes