GÖRAN STRAND

Skrivbord, modell "A10", Lelångs Möbelfabrik, 1950-/1960-tal.

Ek och ekfaner. Hurts med tre lådor. Baksida med hyllplan samt nedfällbar lucka med bakomliggande förvaring. Etikettmärkt. Längd 136,5. Bredd 79. Höjd 74 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T113

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    245 EUR
    296 USD

    Budhistorik (11 bud)
    317 jan 19:402400SEK
    217 jan 19:392200SEK
    317 jan 19:362000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes