SOFFA

Nesto, Nässjö, 1900-talets mitt.

Målad. Spjälad genombruten rygg. Sitthöjd ca 44,5. Längd 119 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    197 USD

    Budhistorik (13 bud)
    10 4 jan 21:271600SEK
    7A 4 jan 21:271500SEK
    7A 3 jan 21:001400SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes