YTTERBELYSNING

Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Stomme av koppar. Rund kupa av glas. Höjd ca 50 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad/ny el behövs. Slitage. Anlupen koppar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H54

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    11 timmar 44 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    51 EUR
    61 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    310 jan 14:45500SEK
    2 9 jan 17:10350SEK
    1 9 jan 15:12300SEK