BORDSLAMPA

1900-talets mitt.

Patinerad metall samt skärm i glas. lampfot i form av man. höjd 54 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg
Värderingsman

+46-720-10 64 02
edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 6 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    450
    45 EUR
    56 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 jan 12:08450SEK
    219 jan 22:53400SEK
    117 jan 15:03350SEK