SKÅP, 1900-talets andra kvartal.

Fanerat med mahogny. Ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllor samt klädstång. Bredd 92, djup ca 51, höjd 165 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fanerskador. Repor. Renoverat och kompletterat.

Utropspris
2 500 SEK