Lös diamant med ringskena i 18K vitguld tillverkad i Göteborg 1963. Storlek 17,5/55. Vikt 3,1 gram. Diamant med flertalet nagg, kvalitet ca H-I/Inclusions.
Slitage. Diamant med flertalet nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.