OMEGA

Seamaster, armbandsur, 35 mm.

förgylld, manuell, plexiglas, läderrem och spänne ej original, ca 1961.

Caliber 268, serienr 18456944, boettnr 14389-5.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

+358 50 5772620
nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 350 EUR

    Slutpris

    231
    EUR
    2 261 SEK
    278 USD

    Budhistorik (11 bud)
    5A 6 jan 18:40231EUR
    6 6 jan 18:40211EUR
    5A 6 jan 17:26190EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes