ALVAR AALTO

Fåtölj, modell 406, Atek 1900-talets slut.

Böjträ samt sadelgjord.

Konditionsrapport

Blekt. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg
Värderingsman

edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 400
    141 EUR
    177 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (10 bud)
    611 feb 18:281400SEK
    611 feb 18:281300SEK
    511 feb 15:581200SEK