ALVAR AALTO

Fåtölj, modell 406, Atek 1900-talets slut.

Böjträ samt sadelgjord.

Konditionsrapport

Blekt. Slitage.

Placering
Gamla Borgåvägen 231

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg

edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 005
    98 EUR
    115 USD

    Budhistorik (19 bud)
    217 maj 17:101005SEK
    7A17 maj 17:10960SEK
    717 maj 16:59955SEK