ALVAR AALTO

Fåtölj, modell 406, Atek 1900-talets slut.

Böjträ samt sadelgjord.

Konditionsrapport

Blekt. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg
Värderingsman

edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Budhistorik (8 bud)
    711 feb 15:591500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    611 feb 15:591300SEK
    510 feb 10:431100SEK