ERIC RHÖNNSTAD

Olja på pannå, signerad.

Vinterlandskap. Bildmått 61 x 73 cm.

Konditionsrapport

Obetydliga fläckar. Sedvanligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    204 EUR
    246 USD

    Budhistorik (14 bud)
    4A14 jan 18:402000SEK
    714 jan 18:401975SEK
    414 jan 17:501850SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes