RINGAR

Två stycken, 14K guld.

Klackring med svart sten. 14K guld. Finska stämplar. 1948. Storlek 20.75/65.
Ring 14K guld, stämplad 585. 17.25/54.
Totalvikt 10 gram.

Konditionsrapport

Små nagg på sten Gravyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    152 EUR
    187 USD

    Budhistorik (6 bud)
    420 jan 22:321500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    420 jan 22:321400SEK
    420 jan 22:321300SEK