BORDSLAMPOR

Ett par, 1900-talets mitt.

Teak. Höjd 32 exkl. sockel och skärm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg
Värderingsman

+46-720-10 64 02
edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 100
    112 EUR
    135 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2 6 jan 22:081100SEK
    3 6 jan 20:461000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    2 5 jan 21:24500SEK