BORDSLAMPA

Troligen Italien, 1900-talets mitt.

Bemålad plåt. Arm i gulmetall. Märkt YF69. Ställbar ljusarm. Höjd ca 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    173 EUR
    209 USD

    Budhistorik (27 bud)
    5 5 jan 12:481700SEK
    2 5 jan 12:481600SEK
    5 5 jan 12:471500SEK